?
Real Sociedad

Over/Under 2.5 - Under
1.58

LaLiga - Kolejka 6, Estadio José Zorrilla (Valladolid). (17) Real (1-1-3 2-13) zagra z (16) Realem Sociedad San Sebastian (1-1-3 3-6)

Po (@0-7) w Barcelonie, beniaminek przegrał w Vigo (@1-3), ale trzeba dodać, że Celta ma bardzo dobry start tego sezonu. Trzy bramki stracone także z Realem (@0-3), więc to komplet (-13) przy czystych kontach z Espanyolem (1-0) oraz Leganes (0-0) tutaj. Zespół z Kraju Basków słabo rozpoczął rozgrywki, przegrywając po reprezentacyjnej przerwie z Realem (0-2) i na Majorce (@0-1) w zaległym meczu w środę. To (1/5 +2.5) i (1/5 BTTS) w ich wykonaniu, poza rywalizacją z Alaves (1-2) końcem sierpnia. Tu jednak warto dodać, że już w 29 minucie wyleciał z boiska Oyarzabal. W tych okolicznościach, biorąc też pod uwagę występy beniaminka przed własną publicznością, na zamknięcie rywalizacji w dwóch trafieniach stawiamy dzisiaj na Estadio José Zorrilla.