Lechia Gdańsk

1x2 - 1
 STS
1.60

PKO BP Ekstraklasa - Kolejka 9, Stadion Miejski (Białystok). (8) Jagiellonia (4-0-3 11-14) zagra z (15) Lechią Gdańsk (2-2-4 9-15)

Po serii porażek, sześciu wliczając mecze z Bodo/Glimt i Ajaxem, Jagiellonia pokonała Widzew (1-0) udając się na reprezentacyjną przerwę. Powrót na ligowe boiska był jednak opłakany w skutkach, po (@0-5) w Poznaniu z Lechem, który do końca punktował, grającego od 38 minuty w dziesiątkę mistrza kraju. Przed tym zespołem, cała jesień w Lidze Konferencji, ale na teraz, na gwałt potrzeba punktów w Białymstoku. Rywalem Lechia, która potrafiła wygrać w Zabrzu (@3-2), oraz o dziwo zachować czyste konto z Radomiakiem (1-0) przed tygodniem. Sporo zespół zawdzięcza Weirauchowi, który wybronił więcej niż powinien. Beniaminek przyjeżdża na Podlasie, z pewnością nastawiony na punkty, ale mimo swoich słabości, Jagiellonia w Białymstoku (3-0-1 7-4) jakoś się broni bilansem. Na przełamanie ekipy trenera Siemieńca stawiamy w tym pojedynku.